Nieuws uit de regio

22-04-2026 - Heist-op-den-Berg

Voor de 10de keer op zoek met de fiets

De Landelijke Gilde van Heist viert dit jaar het tinnen jubileum van hun toeristische fietszoektocht. Vaste quizmaster van de gilde, Jos Wyns, belooft er weer een mooie organisatie van te maken die je zeker niet wil missen. Voor deze speciale editie hebben ze een mooie tocht uitgestippeld van ongeveer 30 km, over de provinciegrens richting de Heistse buren van Tremelo. Deelnemen kan tot 6 september.

Naar het land van pater Daminaan

“Tijdens deze gezellige fietstocht, in het spoor van legendarische wielrenners en van Pater Damiaan, ontdek je nog vele groene en verrassende plekjes, waar je anders nog niet geweest bent”, vertelt Jos. “We besteden ook veel aandacht aan enkele culturele en historische wetenswaardigheden van sites die je onderweg tegenkomt. Onderweg los je 21 gewone vragen en 21 fotovragen op en kan je eventueel genieten op een terrasje met familie en vrienden.”

Iedereen is van harte welkom op één of meer dagen naar keuze tussen 1 mei en 6 september 2026. Lid zijn van de Landelijke Gilde hoeft helemaal niet. Voor slechts € 6 kan je een deelnemingsformulier verkrijgen op volgende adressen:

Dienst Toerisme Heist-op-den-Berg, Postweg 6, 2220 Heist-op-den-Berg 

Eduard Straetmans, Oude Gendarmeriestraat 20 bus 3, 2220 Heist-op-den-Berg 

Tutti e Due

Zwangerschapskleding

lees meer

Pearle Opticiens

Pearle Opticiens heeft voor iedereen de juiste zichtoplossing. Je vindt er brillen, zonnebrillen en contactlenzen van allerlei trendy merken gecombineerd met uitstekend advies.

lees meer

La Trattoria

Italiaans restaurant

lees meer

Lapperre Hoorcentrum

Hoorcentrum Lapperre staat voor hoorkwaliteit voor het leven. In uw Lapperre hoorcentrum neemt de audioloog de tijd om naar u te luisteren en samen de oplossingen te overlopen. Zo kunnen we uw gehoor optimaal beschermen en u opnieuw laten genieten van het plezier om goed te horen.

lees meer

Speciale promoties Check het hier